Reference - dokumentace odvedené práce

Vyklízení bytu - Praha 4

Na podzim roku 2017 jsme prováděli vyklízení nemovitosti v městské části Praha 4. Vyklízení bytu bylo provedeno v očekávaném termínu bez větších problémů.

K vyklízení též patřil v neposlední řadě odvoz odpadu a suti na legální skládku.

Vyklízení bytu - Praha 4

Vyklízení pozůstalosti - Praha 10

V prosinci tohoto roku firma Dopareal provedla klasické vyklizení pozůstalosti včetně následného odvozu odpadu. Vyklízení proběhlo dle očekávání. Osobní věci z vyklízení bytu po úmrtí byly následně předány zadavateli.

Rádi bychom též uvedli, že při každém vyklízení po zemřelém se náš team chová vždy s maximálním ohledem na pietu a soukromí pozůstalých.

Vyklízení pozůstalosti - Praha 10

Vyklízení bytu - Praha 7

Prosincové vyklízení bytu v činžovním domě (městksá část Praha 7) proběhlo standardně - rychle a profesionálně. Vyklízení bytu bylo realizováno včetně odvozu nábytku a odpadu.

Nedílnou součástí vyklízení byl taktéž odvoz odpadu a suti a to na smluvní legální skládky.

Vyklízení bytu - Praha 7

Vyklízení bytu - Praha 10

VŘíjnové vyklízení bytu společnosti Dopareal se tentokrát konalo v městské části Praha 10. Vyklízení bytu proběhlo dle očekávání - profesionálně, levně a rychle.

Součástí vyklízecích prací byl i odvoz odpadu a suti na legální skládku.

Vyklízení bytu - Praha 10

Vyklízení bytu - Praha 9

Vyklízecí práce společnosti Dopareal se tentokrát konaly v městské části Praha 9. Vyklízení bytu proběhlo rychle, precizně bez sebevětších problémů.

Vyklízení bytů, zvláště v oblasti Praha bývá překvapivě levné díky velkému počtu smluvních odběrných míst odpadu. Neváhejte i Vy a zavolejte nám s poptávkou vyklízení bytu!

Vyklízení bytu Praha 9

Vyklízení pozůstalosti - Praha 8

Vyklízení starého bytu, skladu i venkovních prostor vždy provádíme rychle, zároveň důkladně a vždy dodržujeme sjednané termníny vyklízení. Nemovitosti v naší odborné péči budou opět prostorné a čisté bez Vaší sebemenší námahy. Pro objednání vyklízení volejte +420 604 946 096 nonstop každý den včetně víkendů a svátků nebo využijte naši nezávaznou online poptávku.

Reference
© Dopareal 2011Tvorba webových stránek: Valient.cz